Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Rīga Plaza tiks atvērts daudzzāļu kinoteātris

atpakaļ ››
Rīga Plaza tiks atvērts daudzzāļu kinoteātris
Rīga Plaza atvērs daudzzāļu kinoteātri

Rīga Plaza tiks atvērts daudzzāļu kinoteātris

/ kinokino.lv / 26.11.2009

Februārī Pārdaugavā, iepirkumu centrā Rīga Plaza tiks atvērts daudzzāļu kinoteātris. Tajā būs astoņas dažādas ietilpības zāles ar kopēju vietu skaitu 1524 skatītājiem, paziņojusi kompānija New Europe Cinemas, kas rudenī Daugavpilī atvēra daudzzāļu kinoteātri Silver Screen Cinema.

Jaunais kinoteātris būs aprīkots ar jaunākajām kino industrijas tehnoloģijām un īpaši ērtiem krēsliem. Turklāt divas zāles būs aprīkotas ar digitālajiem projektoriem un 3D tehnoloģijām, kas papildus 3D filmām ļaus tiešraidē translēt koncertus, operas, sporta pasākumus, kā arī citus notikumus. Kinoteātrī būs arī divi restorāni.

"Šis ir mūsu nākamais solis vienota kinoteātru tīkla izveidošanai visā Latvijā. Esam ļoti priecīgi, ka drīzumā atvērsim savu pirmo kinoteātri Rīgā un tieši Pārdaugavā, jo līdz šim šajā Rīgas daļā daudzzāļu kinoteātris nav bijis. Tagad Pārdaugavas iedzīvotājiem kinoteātris būs daudz tuvāk," saka New Europe Cinemas ģenerāldirektors Valters Veidemanis.

Kinoteātra apmeklētājiem būs pieejama arī bezmaksas autostāvvieta, kas atrodas pie Rīga Plaza.

Šobrīd tiek uzsāktas arī sarunas ar vairākām kompānijām par iespējamo sadarbību, kā rezultātā būs zināms arī jaunā kinoteātra nosaukums.

Komentāri ( 1 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv