Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Darbu beidz animācijas studija DAUKA

atpakaļ ››

Darbu beidz animācijas studija DAUKA

/ kinokino.lv / 15.06.2010

Animācijas filmu studija "Dauka" paziņojusi par darbības pārtraukšanu, un trešdien rīko studijas aizvēršanas pasākumu.

16.jūnijā studijas durvis būs atvērtas no pulksten diviem dienā līdz astoņiem vakarā. Ik pēc pusstundas būs pēdējās "Daukā" uzņemtās filmas "Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu" darba skate un notiks sīkā inventāra izdalīšana.

Animācijas filmu studijas "Dauka" radošā darbība aizsākusies pirms četrdesmit gadiem. Studijas mērķis bijis radīt filmas bērniem un izveidot animāciju kā latviešu bērnu kultūras dabisku sastāvdaļu. Filmu vidū ir tādas populāras filmas kā "Zelta sietiņš", "Zaķīšu pirtiņa", "Kabata", "Fantadroms", "Ness un Nesija", "Kaķīša dzirnavas", "Neparastie rīdzinieki" un daudz citu.

Visas "Daukā" uzņemtās filmas pastāvīgi ir redzamas bērnu kultūras interneta portālā www.pasakas.net un citās interneta vietnēs. DVD formātā izdota Daukas filmu lielā kolekcija, kurā ietvertas 95 filmas.

Komentāri ( 1 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv