Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Bērnu Rītā filmas SAPINUŠIES pirmizrāde

atpakaļ ››

Bērnu Rītā filmas SAPINUŠIES pirmizrāde

/ kinokino.lv / 31.01.2011

6. februārī k/t “Kino Citadele”notiks pasākums visai ģimenei Bērnu rīts. Bērnu rītā būs iespēja noskatīties animācijas filmas SAPINUŠIES pirmizrādi latviešu un krievu valodā, gan ierastajā, gan 3D formātā.

Pirms filmas no plkst. 10:00 līdz pirmizrādes seansiem Bērnu Rīta apmeklētāji varēs vērot aizraujošus priekšnesumus, piedalīties spēlēs un saņemt balviņas!

Filmas SAPINUŠIES anotācija: 

Pievilcīgais laupītājs Flins Raiders ceļo pa dzīvi ar neparastu vieglumu pateicoties tam, ka viņš ir smukulītis, izveicīgs pļāpa un veiksminieks. Tas viss notiek līdz brīdim, kamēr Flins par savu patvērumu neizvēlas augstu torni meža biezoknī un nesatiek tur ieslēgto daiļo Salātlapiņu. Un drīz vien viņi abi tiek ierauti pilnīgi neiedomājamos piedzīvojumos, kādi jums vēl pat sapņos nav rādījušies.

Lomas latviešu valodā ieskaņojuši: Zane Dombrovska, Artis Robežnieks, Katrīne Pasternaka - Kalniņa, Jānis Kirmuška, Uldis Dumpis, Pēteris Liepiņš, Juris Kalniņš u.c.

Biļetes var iegādāties Forumcinemas.lv 

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv