Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

HARIJA POTERA noslēdzošā filma ir klāt

atpakaļ ››

HARIJA POTERA noslēdzošā filma ir klāt

/ kinokino.lv / 13.07.2011

Šonedēļ Latvijas kinoteātros iznāk tikai viens jaunums – HARIJS POTERS UN NĀVES DĀVESTI: 2.DAĻA.

Pavisam droši varam paredzēt līdera maiņu, bet pārējām filmām atliks sacensties par otro vietu. Paredzams skatītāju skaita pieaugums (filmām, kuras jau tiek izrādītas) attiecībā pret pagājušo nedēļu (arī laika apstākļu prognoze nesola tik karstu un vasarīgu nedēļas nogali kā iepriekšējā).

Rīgas kinoteātros HARIJA POTERA noslēgums uz ekrāniem nonāk jau šodien, tāpēc arī nedēļas nogales rezultāts (līdzīgi kā nesen iznākušajai lentei TRANSFORMERI 3) sastāvēs no piecām izrādīšanas dienām. Filma, protams, tiks izrādīta gan ierastajā, gan arī 3D formātā. Iepriekšējās divas franšīzes filmas Latvijā spēja pulcēt katra vairāk par 40 000 skatītāju, taču abos gadījumos tas neļāva ierindoties gada skatītāko filmu TOP 3. Sagaidāms, ka pēdējai daļai klāsies labāk, un tā ir vienīgā filma, kurai šogad vēl ir iespējas no troņa gāzt tagadējo līderi – KARĪBU JŪRAS PIRĀTU ceturto daļu. Vai tas izdosies – rādīs laiks. Paredzams, ka POTERU pirmajā nedēļas nogalē noskatīsies 12 – 14 tūkstoši skatītāju.

Droši var paredzēt to, ka otro vietu ieņems TRANSFORMERI 3, bet uz trešo vietu atkāpsies pagājušās nedēļas spēcīgākais jaunums NECIEŠAMIE BOSI. Paredzams, ka atsevišķas filmas varētu pat uzrādīt apmeklētības pieaugumu.

Kinokino.lv nedēļas nogales prognozes:

1) HARIJS POTERS UN NĀVES DĀVESTI: 2.DAĻA 12 000-14 000
2) TRANSFORMERI 3 2000-2500
3) NECIEŠAMIE BOSI 1500-2000
4) KUNG FU PANDA 2 1000-1500
5) PAĢIRAS 2 500-1000
6) KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: SVEŠAJOS KRASTOS 500-1000
7) AIZŅEMOS LĪGAVAINI līdz 500
8) SUPER 8 līdz 500
9) ES ARĪ TEVI MĪLU līdz 500
10) MĪLESTĪBA, KĀZAS, LAULĪBA līdz 500

Komentāri ( 6 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv