Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Krāpšanas ilūzija 2 apbur publiku

atpakaļ ››

Krāpšanas ilūzija 2 apbur publiku

/ Mareks Smilga / 14.06.2016

KRĀPŠANAS ILŪZIJAS 2 startē iespaidīgi, bet tuvākie sekotāji uzrāda apmeklētības kāpumu.

Savā pirmajā nedēļas nogalē KRĀPŠANAS ILŪZIJAS 2 savākusi 9272 skatītājus, bet pieskaitot speciālos seansus, jau vairāk par 10 tūkstošiem skatītāju. Negaidīti iespaidīgs starts.

Labs sniegums padevies animācijas filmai DUSMĪGIE PUTNI. FILMA. Šoreiz pārdotas 5466 biļetes, bet kopējais skatītāju skaits nu jau krietni pārsniedz 50 tūkstošus.

Uz trešo vietu ar 3273 skatītājiem noslīdējis grāvējs WARCRAFT: SĀKUMS. Kopējais skatītāju skaits jau teju sasniedzis 30 tūkstošus.

Ceturto vietu ieņem ALISE AIZSPOGULIJĀ. Uz to pārdotas 2497 biļetes.

Piecinieku ar 1979 skatītājiem noslēdz debitējusī animācijas filma RAČETS UN KLANKS.

Komentāri ( 1 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv