Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Neatkarības diena iekārtojas pirmajā vietā

atpakaļ ››

Neatkarības diena iekārtojas pirmajā vietā

/ Mareks Smilga / 07.07.2016

Latvijas kinoteātros izceļas nedēļas jaunās filmas.

Bez lieliem pārsteigumiem pirmo vietu spējis ieņemt fantastikas grāvējs NEATKARĪBAS DIENA: ATDZIMŠANA. Kopā ar speciālajiem seansiem to ir noskatījušies 5391 cilvēki.

Otrajā vietā debitējis Stīvena Spīlberga projekts LDM: LIELAIS DRAUDZĪGAIS MILZIS. Uz to pārdotas 4076 biļetes, arī kopā ar speciālajiem seansiem.

Trešo vietu ar 1937 skatītājiem ieņem KRĀPŠANAS ILŪZIJAS 2. Kopējais skatītāju skaits tuvojas 35 tūkstošiem.

Jau astoto nedēļas nogali pirmajā pieciniekā atrodama animācijas filma DUSMĪGIE PUTNI. FILMA. Šoreiz 1652 skatītāji, bet kopumā jau teju 70 tūkstoši.

Pirmo piecinieku ar 981 skatītājiem ieņem komēdija KLASESBIEDRENES.

Komentāri ( 1 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv