Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Arī Latvijā Vaianai vajadzētu saglabāt pirmo vietu

atpakaļ ››

Arī Latvijā Vaianai vajadzētu saglabāt pirmo vietu

/ Mareks Smilga / 03.12.2016

Latvijas kinoteātros iznāk trīs jaunas filmas, bet ir pamats domāt, ka pirmo vietu saglabās pagājušās nedēļas līderis.

Pirmais jaunums ir TUMSAS PASAULE: ASINS KARI. Tā, visticamāk, būs noslēdzošā daļa no visnotaļ veiksmīgās fantastikas šausmu filmu sērijas, jo tās tapšana jau bija zināms pārsteigums. Latvijā tā var cerēt vismaz uz 2000 skatītājiem.

Visnotaļ labs potenciāls ir trillerim NAKTS DZĪVNIEKI, kurās galvenās lomas atveido Džeiks Gilenhols un Eimija Adamsa. 2500 skatītāji pirmajā nedēļas nogalē ir reāli sasniedzams rezultāts.

Trešais jaunums ir Krievijas grāvējs ZEMESTRĪCE. Šai debitantei vajadzētu savākt vismaz 1000 skatītājus.

Animācijas filma VAIANA savā otrajā nedēļas nogalē savāks ap 5000 skatītājiem un saglabās pirmo pozīciju.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv