Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Donaldam Sazerlendam piešķirs goda Oskaru

atpakaļ ››
Donaldam Sazerlendam piešķirs goda Oskaru
publicitātes foto

Donaldam Sazerlendam piešķirs goda Oskaru

/ kinokino.lv/LETA / 08.09.2017

Holivudas zvaigzne Donalds Sazerlends saņems goda "Oskaru", neraugoties uz to, ka aktieris ne reizi šai balvai nav bijis nominēts, pavēstīja Kinoakadēmijas prezidents Džons Beilijs.

"Karjeras sākumā es biju filmas "Ordinary People" operators, un es atceros, ka tad, kad tika izziņotas nominācijas, es biju šokēts, ka Donalds nav nominēts," izdevumam "Hollywood Reporter" sacīja Beilijs. "Un es esmu bijis šokēts arī vairākas reizes pēc tam."

"Mēs raugāmies uz viņa darba neticamo dažādību un režisoru spektru, ar kuriem viņš ir strādājis, un viņš nav ne reizi nominēts," piebilda Beilijs.

Sazerlends vairākkārt nominēts "Zelta globusa" balvai, un divas reizes to arī saņēmis - par lomām televīzijas filmās "Citizen X" un "Path to War".

Kanādiešu aktiera kinokarjera aizsākās 60. gadu vidū, bet pēdējo gadu Sazerlenda pazīstamākais veikums ir prezidenta Koriolāna Snova lomas atveidojums "Bada spēļu" kinosāgā.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv