Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Rīgā astotais kinofestivāls «Spektrs»

atpakaļ ››
Rīgā astotais kinofestivāls «Spektrs»
publicitātes foto

Rīgā astotais kinofestivāls «Spektrs»

/ kinokino.lv/LETA / 06.11.2017

Kinoteātrī «Kino Citadele» no 6. novembra līdz 12. novembrim norisināsies astotais kinofestivāls «Spektrs», kura programmā iekļautas deviņas filmas, informē festivāla direktors Sergejs Musatovs.

Astotajā festivāla programmā iekļauta režisora Deiva Makkarija filma «Brigsby Bear», Džordža Klūnija «Suburbicon», Neitana Morlando «Mean Dreams», Joahima Trīra «Thelma», Keitas un Lauras Malaviju «Woodshock», Serdžio G. Sančeza «Marrowbone», Korālijas Fargo «Revenge», Meta Spaisera «Ingrid Goes West» un Vudija Alena «Wonder Wheel».

Musatovs norādīja, ka šī uz nenoteiktu laiku uzskatāma par pēdējo festivāla «Spektrs» programmu. «Iedvesmojoties no sava elka Kventina Tarantino, kinofestivāla organizatori vēlas pārsteigt skatītājus ar desmit jaudīgiem un pārdomātiem festivāliem, tāpēc nākamos divus atliks uz vēlāku laiku, lai īstajā brīdī triumfāli atgrieztos ar patiešām izcilu kino,» pauda Musatovs.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv