Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

HARIJA POTERA noslēdzošās filmas treileris

atpakaļ ››

HARIJA POTERA noslēdzošās filmas treileris

/ kinokino.lv / 29.06.2010

Ir publicēts filmas HARIJS POTERS UN NĀVES DĀVESTI 1.daļas pirmais treileris. 

HARIJA POTERA noslēdzošā daļa, kā esam rakstījuši, ir sadalīta divās filmās, truklāt abas būs skatāmas arī 3D formātā. Pirmā daļa iznāk šā gada novembrī, bet otrā - 2011.gada jūlijā. 

Noslēdzošās filmas sola atbildes uz jautājumiem, ko uzdevušas sešas iepriekšējās. Vai Harijam izdosies godam piepildīt smago, pret paša gribu veicamo misiju – darīt galu Tumsas pavēlnieka tīkojumiem sagrābt varu pār burvju un vientiešu pasauli? Kā lai satriec to, kurš nodrošinājies pret nāvi, sašķeldams savu dvēseli gabalos un noglabādams to maģiskos priekšmetos – horkrustos? Vai ko līdzēs trīs Nāves dāvesti, kas, vienkopus savākti, savu saimnieku var padarīt par Nāves pavēlnieku?

publicitātes foto, kadrs no filmas

HARIJS POTERS UN NĀVES DĀVESTI 1.daļa uz Latvijas ekrāniem iznāks 19.novembrī.

Pirmais filmas treileris: 

Komentāri ( 3 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv