Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Džons Travolta un citi narkodrāmā MEŽOŅI

atpakaļ ››

Džons Travolta un citi narkodrāmā MEŽOŅI

/ Raivis Žvagiņš / 22.04.2011

Aktieris Džons Travolta un vēl divas aktrises pievienojušies režisora Olivera Stouna filmai MEŽOŅI (SAVAGES), ziņo Deadline.com.

Iepriekš rakstījām, ka Olivers Stouns plāno rakstīt scenāriju un režisēt filmu MEŽOŅI, kas balstīta uz Dona Vinslova romāna motīviem.

Parādījusies informācija par aktieru sastāva papildinājumiem, proti, Džons Travolta, Uma Tūrmane un Bleika Livelija piekrituši filmēties narko-drāmā, pievienojoties Teilorei Kitšai, Āronam Džonsonam, Zelmai Hajekai un Benisio Del Toro.

Jaunajai un talantīgajai aktrisei Bleikai Livelijai (PILSĒTA, seriāls INTRIGANTE) uzticēts atveidot meiteni vārdā Ofēlija, kuru pēc strīda ar meksikāņu karteli nolaupa.

http://www.accesshollywood.com/content/images/128/originals/128391_2010-toronto-film-festival-blake-lively-talks-the-town.jpg

Bleika Livelija

Travolta un Tūrmane iepriekš jau veiksmīgi sadarbojušies Kventina Tarantino režisētajā filmā LUBENE, kas guva milzīgus panākumus. Džons Travolta atveidos narkotiku apkarošanas dienesta aģentu Denisu, savukārt Tūrmane iejutīsies iepriekšminētās Livelijas mātes lomā.

http://ravereader.files.wordpress.com/2010/05/pulp-fiction_dance.jpg

Džons Travolta un Uma Tūrmane filmā LUBENE

Filma MEŽOŅI stāstīs par diviem draugiem un meiteni, kuriem ir savs narkobizness. Kad viņi iesaistās konfliktā ar meksikāņu karteli, meitene tiek nolaupīta, un puiši nolemj atgūt meiteni un atriebties.

Komentāri ( 1 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv