Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

ASV joprojām skatītākā filma - RĪTAUSMA 1. DAĻA

atpakaļ ››

ASV joprojām skatītākā filma - RĪTAUSMA 1. DAĻA

/ kinokino.lv / 29.11.2011

Lai arī šī ir bijusi gara nedēļas nogale Ziemeļamerikas kinoteātros (saistībā ar Pateicības dienas svinībām), vērtējot sasniegtos rezultātus pieturēsimies pie klasiskā nedēļas nogales modeļa (piektdiena, sestdiena, svētdiena). Šajā laika posmā atkārtoti par ienesīgāko filmu kļuvusi RĪTAUSMA 1.DAĻA, bet nedēļas jaunumi startējuši ar mainīgām sekmēm.

RĪTAUSMA 1.DAĻA savā otrajā nedēļas nogalē iekasējusi gandrīz 42 miljonus, tādējādi piedzīvojot jau gaidīto ieņēmumu kritumu (-70%). Šoreiz ar to ir pieticis, lai saglabātu pirmo pozīciju un kopējā kase Ziemeļamerikā ir sasniegusi 220 miljonus. Prognozēts panākums!

KRĒSLAS sāgai cienīgu konkurenci sastādīja nedēļas spēcīgākais jaunums THE MUPPETS, kas apliecinājusi, ka Disney izvērstā reklāmas kampaņa tiešām ir bijusi efektīva. No piektdienas līdz svētdienai filma iekasējusi ap 29,2 miljoniem, bet kopējā kase jau sasniegusi 41,5 miljonus. Tātad konkrētais brends joprojām ir spējīgs gūt panākumus, ja vien tiek pareizi pasniegts publikai (filmā redzami daudzi cameo).

Pieticīgākas sekmes ir bijušas pārējiem nedēļas jaunumiem HUGO un ARTURS IZGLĀBJ ZIEMASSVĒTKUS. Abas filmas iekasējušas ap 12 miljoniem (pirmajās piecās dienās abām ap 17 miljoniem), kas tās ierindo attiecīgi 5. un 4. pozīcijā. Tiesa, HUGO startu noteikti var dēvēt par ievērojami sekmīgāku, jo filma tika izrādīta un daudz mazāka ekrānu skaita. Turklāt filma ir saņēmusi arī lieliskas kritiķu atsauksmes, tādējādi izrādīšanas apmēri turpmākajās nedēļās varētu pieaugt. Trešo pozīciju ieņēmusi pagājušās nedēļas vicelīdere JAUTRĀS PLEZNAS 2.

Jāizceļ, ka komēdija KĀ APLAUPĪT DEBESSKRĀPI pēc pirmajiem datiem uzrādījusi pat ieņēmumu kāpumu (+3%).

Ar ASV TOP10 aizvadītās nedēļas nogales skatītākajām filmām aicinām iepazīties šeit!

Komentāri ( 1 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv