Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

RĪTAUSMA: 2.DAĻA dominē

atpakaļ ››

RĪTAUSMA: 2.DAĻA dominē

/ Mareks Smilga / 19.11.2012

Lai arī RĪTAUSMA: 2.DAĻA aizvadījusi iespaidīgu nedēļas nogali, tā nav spējusi uzstādīt savas franšīzes ieņēmumu rekordu. Arī citām filmām izcils sniegums.

RĪTAUSMA: 2.DAĻA iekasējusi 141,3 miljonus pirmajās trīs dienās, kas starp Krēslas sāgas filmām ir otrs labākais rezultāts un astotais labākais vērtējot visu kino biznesu. Jāizceļ, ka pasaulē kopumā iekasēti jau aptuveni 340 miljoni, tādējādi nebūt ne mazais filmas budžets jau ir atpelnīts ar uzviju. Tuvāko pāris nedēļu laikā tā visticamāk kļūs jau par devīto filmu šogad, kurai globālā mērogā izdodas iekasēt vismaz 600 miljonus.

Uz otro vietu noslīdējis vēl viens rudens sezonas grāvējs, proti, OPERĀCIJA „SKYFALL”. Ieņēmumu kritums bijis nedaudz lielāks par 50 %, kas ļāvis iekasēt 41,5 miljonus. Kopumā pirmajās desmit dienās ieņēmumi jau pārsnieguši 160 miljonus un jau šonedēļ tā kļūs visu laiku ienesīgāko Bonda filmu Ziemeļamerikā. Globālā mērogā tas jau ir sasniegts, jo filmas šobrīd iekasētie 670 miljoni ir absolūts franšīzes rekords. Un kase turpina pieaugt!

Trešo vietu ieņem otrs šīs nedēļas jaunums, vēsturiskā drāma LINCOLN. Neskatoties uz samērā pieticīgo izrādīšanas apmēru, filma iekasējusi 21 miljonus, kas ievērojami pārspēj prognozēto.

Ceturtajā vietā atrodas animācijas filma RALFS – POSTĪTĀJS ar 18,3 miljoniem, bet pirmo piecinieku noslēdz drāma FLIGHT, kura iekasējusi 8,6 miljonus. Jāizceļ, ka kopsummā šī bijusi visu laiku sestā ienesīgākā nedēļas nogale Ziemeļamerikas kinoteātros.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv