Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Vaiana uzvar, bet bez liela pārsvara

atpakaļ ››

Vaiana uzvar, bet bez liela pārsvara

/ Mareks Smilga / 29.11.2016

Ziemeļamerikā izceļas VAIANA, bet tuvēkais sekotājs tālu neatpaliek.

Savā pirmajā trīs dienu nedēļas nogalē animācijas filma VAIANA savākusi 55,5 miljonus, kas atbilst gaidītajam ienākumu līmenim. Kopējie ienākumi Ziemeļamerikā pārsnieguši 80 miljonus.

Visnotaļ laba otrā nedēļas nogale padevusies filmai FANTASTISKĀS BŪTNES – UN KUR TĀS MEKLĒT. Iekasēti 45,1 miljoni, bet ienākumi globālā mērogā jau pietuvojušies 500 miljoniem.

Pirmo trijnieku ar 13,3 miljoniem noslēdz Marvel grāvējs DOKTORS STREINDŽS. Šeit kopējie ienākumi pārsnieguši 600 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv