Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Ziemeļamerikā šausmu kino pret animāciju

atpakaļ ››

Ziemeļamerikā šausmu kino pret animāciju

/ Mareks Smilga / 01.12.2016

Šajā nedēļas nogalē uz salīdzinoši ievērojama ekrānu skaita iznāk tikai viena jauna filma un tas ļaus dominēt jau esošajiem līderiem.

Vienīgais jaunums ir šausmu filma INKARNĀCIJA, kurā galveno lomu atveido Ārons Ekhārts. Interesanti, jo šausmu filmas viņam līdz šim nav bijis tipisks žanrs. Gluži tāpat kā filmas režisoram Gregam Peitonam, kura kontā līdz šim bija ģimenes filmas un viena katastrofu filma. Ienākumi pirmajā nedēļas, visticamāk, nesasniegs 10 mijonus.

Pirmo vietu ar vismaz 30 miljoniem saglabās animācijas filma VAIANA.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv