Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Divi jaunumi nopietni sacentīsies ar līderi

atpakaļ ››

Divi jaunumi nopietni sacentīsies ar līderi

/ Mareks Smilga / 13.01.2017

Ziemeļamerikā plašāks ekrānu skaits atvēlēts uzreiz piecām filmām.

Šķietami lielākais komercpotenciāls starp jaunumiem ir  filmai MONSTRU MAŠINAS. Lielu un aktuālu ģimenes filmu uz ekrāniem šobrīd nav, kas jaunumam ļaus izvērsties. Pirmajā nedēļas nogalei prognozējam vismaz 20 miljonus.

Plašākais ekrānu skaits ticis drāmai PATRIOTU DIENA, kura Latvijā jau ir iznākusi. Tā var pretendēt vismaz uz 15 miljoniem.

Starp jaunumiem arī šausmu filma NEKAD NESAUC VIŅU VĀRDĀ. Sekojot žanra standartam, ienākumiem vajadzētu pārsniegt 10 miljonus.

Ceturtais nedēļas jaunums ir krimināldrāma SLEEPLESS, kurā galveno lomu atveido Oskarotais Džeimijs Fokss. Ienākumi, visticamāk, nesasniegs 10 miljonus.

Pēdējais jaunums ir Bena Afleka projekts DZĪVE NAKTS AIZSEGĀ. Ekrāniem tas ir pielavījies pavisam klusi, tāpēc ienākumiem nevajadzētu pacelties virs 5 miljoniem.

ROGUE ONE: ZVAIGŽŅU KARU STĀSTS ienākumi paslīdēs zem 20 miljoniem un tas varētu nozīmēt pirmās vietas pamešanu.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv