Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Ātrā franšīze sāk ar jaunu rekordu

atpakaļ ››

Ātrā franšīze sāk ar jaunu rekordu

/ Mareks Smilga / 18.04.2017

ĀTRS UN BEZ ŽĒLASTĪBAS 8 startē ar fantastisku rezultātu globālā mērogā, bet Ziemeļamerikā krietni atpaliek no piepriekšējās filmas rezultāta.

Pirmajā nedēļas nogalē ĀTRS UN BEZ ŽĒLASTĪBAS 8 iekasējusi 98,8. Tas neapšaubāmi ir labs rezultāts, bet par aptuveni par trešdaļu atpaliek no septītās daļas iespētā. Cita aina paverās starptautiskā mērogā, jo kopējie ienākumi sasnieguši 536 miljonus un tas ir jauns rekords.

Uz otro vietu noslīdējis BĒBIS BOSS. Iekasēti 16 miljoni, bet globālā mērogā jau teju 300 miljoni.

Trešo vietu ar 13,7 miljoniem ieņem SKAISTULE BRIESMONIS. Šeit kopējie ienākumi pārsnieguši miljardu.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv