Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Svešais uzvar ar nepārliecinošu rezultātu

atpakaļ ››

Svešais uzvar ar nepārliecinošu rezultātu

/ Mareks Smilga / 22.05.2017

Svešais par mata tiesu apsteidz Galaktikas sargus, kuri uz ekrāniem ir jau trīs nedēļas.

Par jauno ienākumu līderi kļuvusi zinātniskās fantastikas šausmu filma SVEŠAIS: COVENANT. Iekasēti 36 miljoni, kas ir bijis pietiekoši pirmajai vietai, bet ne tuvu nav uzskatāms par spilgtu startu.

Pavisam nedaudz pirmās vietas saglabāšanai pietrūcis GALAKTIKAS SARGI: 2. DAĻA. Filma iekasējusi 35 miljonus, bet kopējie ienākumi Ziemeļamerikā jau pārsniedz 300 miljonus. Globālā mērogā šis cipars pārsniedzis 700 miljonus.

Trijnieku ar ar 12 miljoniem noslēdz drāma EVERYTHING, EVERYTHING.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv