Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Nejaukais es 3 un vēl divi jaunumi

atpakaļ ››

Nejaukais es 3 un vēl divi jaunumi

/ Mareks Smilga / 30.06.2017

Ziemeļamerikā trīs jaunumi no kuriem viens uz ekrāniem iznāca jau trešdien.

Trešdien regulārā izrādīšana sākās Edgara Raita projektam ZAĻKNĀBIS PIE STŪRES. Ekrānu skaits ir gana plašs, taču jāņem vērā, ka neviens Raita projekts līdz šim Ziemeļamerikā nav guvis ievērojamas sekmes. Pirmajā nedēļas nogalē varētu tikt iekasēti aptuveni 15 miljoni.

Pavisam citi cipari ir sagaidāmi animācijas filmai NEJAUKAIS ES 3. Animācijas filma var cerēt vismaz uz 90 miljoniem un iespējams arī uz vasaras ienesīgākās filmas statusu.

Trešais jaunums ir komēdija OPERĀCIJA “KAZINO” ar Vilu Farelu galvenajā lomā. Pirmajā nedēļas nogalē vajadzētu tikt iekasētiem vismaz 15 miljoniem.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv