Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Līderu trijnieks pārsteigumus nesagādā

atpakaļ ››

Līderu trijnieks pārsteigumus nesagādā

/ Mareks Smilga / 04.07.2017

Ziemeļamerikā dominē NEJAUKAIS ES 3, taču rezultātu par izcilu nosaukt nevar.

Pirmajā nedēļas nogalē NEJAUKAIS ES 3 iekasējis 72,4 miljonus, kas ir bijis vairāk nekā pietiekami pirmās vietas ieņemšanai, taču šī summa ir manāmi zemāka par iepriekšējo filmu iespēto. Tas apliecina, ka dzelteno minjonu bums, visticamāk, sāk apklust.

Otro vietu ar 21 miljonu ieņem ZAĻKNĀBIS PIE STŪRES. Ar šādu startu var droši teikt, ka filma kļūs par Edgara Raita ienesīgāko projektu tieši Ziemeļamerikā.

Trijnieku ar 17 miljoniem noslēdz TRANSFORMERI: PĒDĒJAIS BRUŅINIEKS. Globālā mērogā iekasēti jau vairā nekā 400 miljoni.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv