Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Aicina pieteikties RIGA IFF jauniešu žūrijai

atpakaļ ››
Aicina pieteikties RIGA IFF jauniešu žūrijai
publicitātes foto

Aicina pieteikties RIGA IFF jauniešu žūrijai

/ LETA / 02.07.2017

Ik gadu Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) pilnmetrāžas filmu konkursa filmas vērtē ne vien starptautiska ekspertu žūrija, bet festivāla jauniešu žūrija, un labākajam kinodarbam piešķir #Youth_Matters! balvu. Šogad, lai izraudzītos jauniešu žūrijas dalībniekus, festivāls sadarbojas ar Laikmetīgās mākslas centra "kim?" jaunizveidoto platformu "young kim?", ar kuras līdzdalību žūrijas izveides laikā – līdz festivālam, kas šogad norisināsies no 7. līdz 17. septembrim – notiks vairākas sarunu sesijas par kino, kritiku, kino veidošanu.

Lai pieteiktos dalībai žūrijā, pretendentiem jāuzraksta recenzija, kur jāizklāsta viedoklis par kādu šobrīd aktuālu, Latvijā veidotu filmu, kas skatāma portālā “filmas.lv”. Recenzijas maksimālais rakstzīmju skaits – 4000. Pieteikums līdz 4. augustam jānosūta Riga IFF kuratorei Kristīnei Simsonei uz e-pasta adresi kristine@rigaiff.lv.

Savukārt, katru ceturtdienu no 6. līdz 27. jūlijam laikmetīgās mākslas centrā “kim?”, Sporta ielā 2, interesentiem būs iespējams uzzināt to, kālab kino labāk ir skatīties kinoteātrī, kā saredzēt filmās iestrādātos jēdzienus, kas ir jēgpilna kino apskata stūrakmeņi un kā noris paaudžu maiņa Latvijas kino.

Ik ceturtdienu laikā no plkst 14.00 līdz 17.00 jaunieši ir aicināti piedalīties sarunās un radošajās darbnīcās, kuras vadīs Riga IFF kuratoru komanda, režisore Liene Linde un “kim?” pārstāvji. Aicināti piedalīties ir gan tie jaunieši, kuri vēlas pieteikties žūrijai un caur šo lekciju ciklu gūt iemaņas recenziju rakstīšanā, gan arī visi citi interesenti.

Riga IFF #Youth_Matters! žūrijas dalībniekiem būs iespēja: iegūt festivāla akreditācijas karti; skatīties konkursa filmas no īpaši žūrijai rezervētām vietām; apmeklēt citus festivāla seansus pēc izvēles; apmeklēt festivāla atklāšanas un noslēguma ceremonijas.

Riga IFF #Youth_Matters! žūrijas dalībnieku pienākumos ietilps: konkursa filmu seansu apmeklējums; dalība Riga IFF jauniešu žūrijas apspriedēs; kopā ar pārējiem žūrijas pārstāvjiem izvēlēties labāko filmu un tās veidotājiem pasniegt balvu; pārstāvēt festivālu komunikācijā ar medijiem.

Plašāka informācija: rigaiff.lv un youngkim.lv.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv