Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Mūžībā devies Lārsona sāgas aktieris Mīkaels Nīkvists

atpakaļ ››
Mūžībā devies Lārsona sāgas aktieris Mīkaels Nīkvists
publicitātes foto

Mūžībā devies Lārsona sāgas aktieris Mīkaels Nīkvists

/ LETA / 29.06.2017

Zviedru aktieris Mīkaels Nīkvists, kurš pazīstams ar žurnālista Mīkaela Blūmkvista lomu Stīga Lāšona "Millenium" romānu sērijas ekranizācijā, kā arī tēlojis neliešus Holivudas filmās, otrdien miris ar plaušu vēzi 56 gadu vecumā, paziņoja viņa pārstāve.

"Ar dziļām skumjām varu apstiprināt, ka mūsu mīļais Mīkaels, viens no Zviedrijas cienījamākajiem un izcilākajiem aktieriem, ir klusi nomiris ģimenes lokā," paziņoja Nīkvista pārstāve Ženija Tverska aktiera ģimenes vārdā.

Nīkvists ir pazīstams pasaules mērogā ar žurnālista Mīkaela Blūmkvista lomu "Millenium" sērijas romānu ekranizācijās Zviedrijā – filmās "Meitene ar pūķa tetovējumu", "Meitene, kas spēlējās ar uguni" un "Meitene, kas izpostīja sirseņu pūzni".

Viņš arī spēlējis atmiņā paliekošas lomas Holivudas filmās, tostarp krievu mafijas bosu Vigo Tarasovu 2014.gada filmā "Džons Viks" ("John Wick").

Nīkvists tēlojis lomas arī filmās, kas vēl nav nonākušas uz ekrāniem, tostarp Tomasa Vinterberga drāmā "Kursk" par 2000.gadā notikušo Krievijas zemūdenes "K-141 Kursk" katastrofu.

"Mīkaela prieks un kaisle pielipa tiem, kas viņu pazina un mīlēja," teikts ģimenes paziņojumā. "Viņa šarms un harizma bija nenoliedzami, un viņa mīlestību uz [aktiera] mākslu juta visi, kuriem bija prieks strādāt kopā ar viņu."

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv