Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Zirnekļcilvēks neliek vilties kases ieņēmumos

atpakaļ ››

Zirnekļcilvēks neliek vilties kases ieņēmumos

/ Mareks Smilga / 11.07.2017

ZIRNEKĻCILVĒKS: ATGRIEŠANĀS MĀJĀS pārliecinoši ierindojās pirmajā vietā, sasniedzot vienu no gada labākajiem rezultātiem.

Skatītāji apliecinājuši, ka Zirnekļcilvēku jaunā iemiesojumā tiešām ir ļoti gaidījuši. ZIRNEKĻCILVĒKS: ATGRIEŠANĀS MĀJĀS iekasējusi 117 miljonus un ir septītā MARVEL universa filma, kura pirmajā nedēļas nogalē pārsnieguši šo ievērojamo atzīmi.

Uz otro vietu noslīdējusi animācijas filma NEJAUKAIS ES 3. Šoreiz iekasēti 33,6 miljoni, bet globālā mērogā jau vairāk par 400 miljoniem.

ZAĻKNĀBIS PIE STŪRES iekasējis 13 miljonus, kas ir nodrošinājis trešo vietu.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv