Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Divi hīti konkurēs par pirmo vietu

atpakaļ ››
Divi hīti konkurēs par pirmo vietu
publicitātes foto, kadrs no filmas KARŠ PAR PĒRTIĶU PLANĒTU

Divi hīti konkurēs par pirmo vietu

/ Mareks Smilga / 15.07.2017

Ziemeļamerikā iznāk trīs jaunumi un viens no tiem varētu izrādīt nopietnu konkurenci esošajam līderim.

Plaši paredzēts izrādīt filmu KARŠ PAR PĒRTIĶU PLANĒTU, kas būs augsti novērtētās triloģijas noslēgums. Ieņēmumi pirmajā nedēļas nogalē varētu pat pārsniegt 70 miljonus un ar to, visticamāk, gūs gana, lai apsteigtu ZIRNEKĻCILĒKS: ATGRIEŠANĀS MĀJĀS.

Otrs jaunums ir šausmu filma WISH UPON. Ienākumi varētu pārsniegt 10 miljonus, kas ir jau zināms šausmu filmu standarts.

Trešais jaunums ir romantiskā komēdija THE BIG SICK, kura iztiek bez ļoti labi zināmiem aktieriem, taču ar labām atsauksmēm. Ienākumi varētu pārsniegt 15 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv