Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Anabella atgriežas, lai baidītu

atpakaļ ››

Anabella atgriežas, lai baidītu

/ Mareks Smilga / 12.08.2017

Ziemeļamerikā iznāk trīs jaunas filmas un divas no tām ir ar visnotaļ labu komercpotenciālu.

Nav lielu šaubu, ka nedēļas nogales ienesīgākā filma būs šausmu žanra pārstāve ANABELLA 2: RADĪŠANA. Populārajā filmu franšīzē šī ir jau ceturtā daļa un viss liecina, ka arī ne pēdējā, jo kases ieņēmumi ir vairāk nekā labi. Pirmajā nedēļas nogalē vajadzētu tikt iekasētiem vismaz 30 miljoniem.

Otrs jaunums ir animācijas filma MISIJA “RIEKSTI” 2: TRAKĀ DABA. Tai ir atvēlēts ļoti plašs ekrānu skaits un ienākumi varētu sasniegt 20 miljonus.

Pēdējais jaunums ir drāma THE GLASS CASTLE, kurā starp labi zināmiem aktieriem redzama arī nesen Oskarotā Brī Larsone. Tās ienākumi, visticamāk, nesasniegs 10 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv