Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Īsā laikā vēl viena Stīvena Kinga ekranizācija

atpakaļ ››

Īsā laikā vēl viena Stīvena Kinga ekranizācija

/ Mareks Smilga / 08.09.2017

Ziemeļamerikā iznāk divas jaunas filmas un ir cerība, ka viena no tām spēs pamatīgi sapurināt iemigušos skatītājus,

Ļoti plašs ekrānu skaits atvēlēts Stīvena Kinga darba ekranizācijai TAS. Filmai bijusi veiksmīga reklāmas kampaņa, pirmās atsauksmes kopumā ir ļoti labas un nevar aizmirst arī faktiski bezkonkurences apstākļus. Šie faktori var nodrošināt izcilu startu un vienu no retajām reizēm, kad kinoteātros dominējoši pārpludina šausmu filmu skatītāji. Pirmajā nedēļas nogalē ienākumi varētu pārsniegt 80 miljonus un tas būtu jauns rekords šausmu žanram.

Otrs jaunums ir romantiskā komēdija CIEMOS PIE ELISAS, kas ir Rīsas Viterspūnas atgriešanās romantisko komēdiju žanrā. Filma varētu iekasēt maksimums 10 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv