Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Tas satricina ieņēmumu rekordus

atpakaļ ››

Tas satricina ieņēmumu rekordus

/ Mareks Smilga / 12.09.2017

TAS startē ar vairākiem kases ieņēmumu rekordiem.

Jau bija aizdomas, ka šausmu filmai TAS ir izveidojusies laba augsne, lai aizvadītu spēcīgu pirmo nedēļas nogali, taču sasniegtais rezultāts pārspēj visas cerības. Filma iekasējusi 123,4 miljonus, kas ir jauns septembra un vienlaikus arī visa rudens rekords. Pietam abos gadījumos iepriekšējais labākais rezultāts pārspēts vairāk nekā divas reizes. Protams, tas ir arī jauns rekords starp šausmu filmām. Skatītāju atsauksmes kopumā ir ļoti labas, tāpēc arī turpmāk kasei vajadzētu pildīties labi un tas nodrošinās arī iespaidīgu kopējo ienākumu summu. Pamazām tai vajadzētu kļūt par vienu no visu laiku ienesīgākajām šausmu filmām.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv