Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Zāģis atgriežas uz lielajiem ekrāniem

atpakaļ ››

Zāģis atgriežas uz lielajiem ekrāniem

/ Mareks Smilga / 27.10.2017

Ziemeļamerikā iznāk trīs jaunas filmas un starp tām varētu būt arī potenciālā līdere.

Plašākais ekrānu skaits atvēlēts šausmu filmai ZĀĢIS 8. Kopš iepriekšējās filmas ir pagājuši jau veseli septiņi gadi un tā vien izskatās, ka producenti vēlas pārbaudīt vai kāds vēl šo franšīzi atcerās. Pirmajā nedēļas nogalē ienākumi varētu pietuvoties 20 miljoniem.

Pārējie jaunumi ir drāma THANK YOU FOR YOUR SERVICE un kriminālkomēdija SUBURBICON, kuras autors ir Džordžs Klūnijs. Abas filmas iekasēs mazāk par 10 miljoniem.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv