Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

MARVEL ir atpakaļ vēl vienam panākumam

atpakaļ ››

MARVEL ir atpakaļ vēl vienam panākumam

/ Mareks Smilga / 04.11.2017

Ziemeļamerikā iznāk divi jaunumi un viens no tiem bez konkurences ierindosies pirmajā pozīcijā.

Jau trešdien uz ekrāniem iznāca komēdija SLIKTĀS MAMMAS 2. Pirmā daļa guva pat negaidīti labus panākumus, Ziemeļamerikā iekasējot vairāk par 100 miljoniem. Mazs ticams, ka turpinājuma ies tik pat labi. Prognozējam ap 15 miljoniem pirmajā nedēļas nogalē.

Lielas lietas gaidāmas kārtējai MARVEL filmai TORS: RAGNARJOKS, kas ir trešā Tora franšīzē. Un pēc ne mazums skatītāju viedokļa arī līdz šim labākā. Pirmajā nedēļas nogalē vajadzētu tik iekasētiem vismaz 100 miljoniem.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv