Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Tors labo personiskos rekordus

atpakaļ ››

Tors labo personiskos rekordus

/ Mareks Smilga / 07.11.2017

Ziemeļamerikā TORS: RAGNARJOKS startē ar jaunu franšīzes rekordu.

Pirmajā nedēļas nogalē TORS: RAGNARJOKS iekasējis 122,7 miljonus, kas ir šīs franšīzes pārliecinoši labākais rezultāts. To sekmēja izcilās atsauksmes, kuras teju vienbalsīgi apgalvoja, ka šī ir labākā Tora filma. Globālā mērogā ienākumi jau pārsnieguši 400 miljonus.

Otrajā vietā debitējusi komēdija SLIKTĀS MAMMAS 2. Iekasēti 16,7 miljoni un apstiprinājusies prognoze, ka turpinājums nebūs tik sekmīgs kā pirmā filma.

Trijnieku ar 6,5 miljoniem noslēdz šausmu filma ZĀĢIS 8.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv