Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Pirmizrāde Agatas Kristi romāna «Murder on the Orient Express»

atpakaļ ››

Pirmizrāde Agatas Kristi romāna «Murder on the Orient Express»

/ kinokino.lv/LETA / 03.11.2017

Ceturtdienas vakarā Londonā notikusi rakstnieces Agatas Kristi romāna «Murder on the Orient Express» («Slepkavība Austrumu ekspresī») jaunākās ekranizācijas pirmizrāde. Uz sarkanā paklāja kāpa tādas zvaigznes kā Džonijs Deps (Johnny Depp), Penelope Krusa (Penelope Cruz), Vilems Defo (Willem Dafoe), Kenets Brana, Džūdija Denča (Judi Dench), Mišela Feifere u.c.

Iepriekšējā kino adaptācija iznāca 1974. gadā, un tajā spēlēja daudzi tolaik ļoti slaveni aktieri, tostarp Lorēna Bekola, Alberts Finnijs, Ingrīda Bergmane, Šons Konerijs, Vanesa Redgreiva un Maikls Jorks.

Jauno versiju uzņēmis režisors un aktieris Kenets Branags, kurš arī spēlē izmeklētāja Erkila Puaro lomu.

82 gadus vecā Denča filmā atveido krievu aristokrātu pēcteci Natāliju Dragomirovu, savukārt Deps noslepkavotā Semjuela Račeta lomu.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv