Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Tors pret diviem spēcīgiem jaunumiem

atpakaļ ››

Tors pret diviem spēcīgiem jaunumiem

/ Mareks Smilga / 10.11.2017

Ziemeļamerikā iznāk divi jaunumi, kuri var cerēt uz labāk sekmēm, bet nebūs būtiski konkurenti esošajam līderim.

Plašs ekrānu skaits ticis komēdijai TĒTUKU KARI 2. Pirmā daļa kļuva par nelielu sensāciju, jo gadumijas laikā bija viena no populārākajām filmām Ziemeļamerikā. Otrā daļa var cerēt uz aptuveni 25 miljoniem pirmajā nedēļas nogalē.

Otrs jaunums ir trilleris SLEPKAVĪBA AUSTRUMU EKSPRESĪ, kuru režisējis aktieris Kenets Branags. Lai arī viņa kontā ir ne mazums režisētu filmu, šis ir viņa ceturtais liela mēroga projekts. Ienākumi pirmajā nedēļas nogalē var sasniegt 20 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv