Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Tors viegli atkārto panākumu

atpakaļ ››

Tors viegli atkārto panākumu

/ Mareks Smilga / 15.11.2017

TORS: RAGNARJOKS viegli saglabā pirmo pozīciju, bet nedēļas debitantes izceļas ar labiem rezultātiem.

Otrajā nedēļas nogalē TORS: RAGNARJOKS iekasējis 57 miljonus miljonus un tas ir ļāvis īsā laika posmā iekasēt jau vairāk kā 200 miljonus. Jāizceļ, ka jau šobrīd trešā franšīzes filma kļuvusi par ienesīgāko savā sērijā un globālā mērogā ienākumi jau pārsniedz 600 miljonus.

Otro vietu pat ar necerēti labu startu ieņem komēdijwym-1510781401224a TĒTUKU KARI 2. Iekasēti 29,6 miljoni.

Trijnieku noslēdz jaunais trilleris SLEPKAVĪBA AUSTRUMU EKSPRESĪ. Filma iekasējusi 28,6 miljonus un arī šis rezultāts pārsniedz cerēto.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv