Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Uz ekrāniem DC atbildes gājiens MARVEL

atpakaļ ››

Uz ekrāniem DC atbildes gājiens MARVEL

/ Mareks Smilga / 17.11.2017

Ziemeļamerikā iznāk trīs jaunumi un viens no tiem būs starp gada beigu ienesīgākajām filmām.

Filmu numurs viens neapšaubāmi šajā nedēļas nogalē ir komiksu grāvējs TAISNĪBAS LĪGA, kas pēc daudzu domām ir DC saisteigta atbilde MARVEL radītajiem atriebējiem. Pirmajā nedēļas nogalē ienākumiem vajadzētu stabili pārsniegt 100 miljonus.

Otrs jaunums ir drāma WONDER, kurā vienu galvenajām lomām atveido Džūlija Robertsa. Pirmajā nedēļas nogalē filmai vajadzētu iekasēt vismaz 15 miljonus.

Pēdējais jaunums ir animācijas filma THE STAR. Projektam ticis samērā plašs ekrānu skaits, taču maz ticams, ka ienākumi sasniegs 10 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv