Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Taisnības līgas sagādā studijai vilšanos

atpakaļ ››

Taisnības līgas sagādā studijai vilšanos

/ Mareks Smilga / 21.11.2017

TAISNĪBAS LĪGA piedzīvo fiasko, bet WONDER sagādā nelielu brīnumu.

Par TAISNĪBAS LĪGAS gaidāmo startu tika runāts daudz un teju visas prognozes liecināja, ka pirmajā nedēļas nogalē tiks iekasēti vismaz 100 miljoni. Un pat šī summa, būtu samērā pieticīga, jo mūsdienas lielie kases grāvēji pirmajās nedēļas nogalēs spēj iekasēt pat divtik vairāk. Prognozes izrādījās pārāk optimstiskas, jo iekasēti tika tikai 93,8 miljoni. Interesanti, ka starp komiksu filmām šis nav bijis pat top 20 vērts starts.

Pavisam citas noskaņas ir drāmai WONDER ar Džūliju Robertsu un Ovenu Vilsonu. Filma iekasējusi 27,5 miljonus un tas ievērojami pārspēj prognozēto līmeni.

Trijnieku noslēdz TORS: RAGNARJOKS. Iekasēti 21,6 miljoni, bet kopējie ienākumi Ziemeļamerikā pietuvojušies 250 miljoniem, kas jau šobrīd ir franšīzes labākais rezultāts.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv