Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Pixar startē ar savu kārtējo veikumu

atpakaļ ››

Pixar startē ar savu kārtējo veikumu

/ Mareks Smilga / 24.11.2017

Ziemeļamerikā iznāk divi jaunumi un ir sagaidāma arī līdera nomaiņa.

Jaunās filmas uz ekrāniem nonāca jau trešdien, saistībā ar Pateicības dienas svinībām. Plašs ekrānu skaits ticis PIXAR animācijas projektam COCO. Pirmās dienas ienākumi jau apliecinājuši, ka COCO tiešām pavisam noteikti būs nedēļas nogales ienesīgākā filma. Piecu dienu laikā tā varētu iekasēt vismaz 70 miljonus.

Otrs jaunums ir piedzīvojumu filma ROMAN J. ISRAEL, ESQ. Galvenajās lomās Denzels Vašingtons un Kolins Farels. Ekrānu skaits ir neraksturīgu mazs Vašingtona filmai, tāpēc droši var prognozēt, ka ienākumi nesasniegs 10 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv