Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Coco pārspēj Taisnības līgu

atpakaļ ››

Coco pārspēj Taisnības līgu

/ Mareks Smilga / 28.11.2017

Ziemeļamerikā līderu trio iekasē vismaz 20 miljonus, bet līderis pārsteigumus nesagādā.

Pirmo vietu samērā droši ieņēmusi animācijas filma COCO. Trīs dienu nedēļas nogalē tā ir iekasējusi 50,8 miljonus, kas ir vēl viens veiksmīgs PIXAR studijas projekta starts.

Otro vietu ieņem TAISNĪBAS LĪGAS. Iekasēts 41 miljons, bet kopējie ienākumi Ziemeļamerikā sasnieguši 170 miljonus. Nav tā summa, kuru studija cerēja ieraudzīt pēc pirmajām desmit izrādīšanas dienām. Globālā mērogā ienākumi pietuvojušies 500 miljoniem. DC joprojām nespēj izrādīt cienīgu pretestību MARVEL, jo tās lielākie projekti knapi spēj sacensties ar MARVEL varoņu solo filmām.

Trijnieku noslēdz drāma BRĪNUMS. Iekasēti 22,6 miljoni, kas ir lielisks sniegums otrajai nedēļas nogalei uz ekrāniem.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv