Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

COCO neatstāj variantus konkurentiem

atpakaļ ››

COCO neatstāj variantus konkurentiem

/ Mareks Smilga / 04.12.2017

Nedēļas nogalē bez neviena būtiska jaunuma atkārtoti uz var COCO.

Animācijas filmai COCO nebija grūti noturēt pirmo pozīcju. Konkurentu ienākumu kritums bija krietni straujāks, bet būtiskas pirmizrādes vispār nebija. Iekasēti 26,1 miljoni, bet kopējie ienākumi jau pārsnieguši 100 miljonus.

Otro vietu ieņem komiksu grāvējs TAISNĪBAS LĪGA. Iekasēti 16,5 miljoni, bet kopējie ienākumi vēl pat nav sasnieguši 200 miljonus. Vājš rezultāts trīs nedēļas nogalēm.

Trijnieku ar 12,5 miljoniem ieņem drāma BRĪNUMS. Kopējie ienākumi, visticamāk, pārsniegs 100 miljonus un tas tiešām ir neliels brīnums.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv