Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

«Zelta globusu» nominācijās

atpakaļ ››
«Zelta globusu» nominācijās
publicitātes foto

«Zelta globusu» nominācijās

/ LETA / 12.12.2017

Holivudas Ārzemju preses asociācija pirmdien paziņojusi pretendentus uz «Zelta globusu» godalgām, atklājot, ka visvairāk nomināciju izpelnījies režisora Giljermo del Toro fantastiskas trilleris «The Shape of Water» un kanāla HBO seriāls «Big Little Lies».

Kino kategorijās dominē «The Shape of Water» ar septiņām nominācijām, bet televīzijas godalgu vidū seriāls «Big Little Lies» ar sešām.

Labākās drāmas kategorijā Kristofera Nolana Otrā pasaules kara trilleris «Dunkirk» sacentīsies ar pieaugšanas drāmu «Call Me By Your Name», politisko trilleri «The Post», «The Shape of Water» un tumšo komēdiju «Three Billboards Outside Ebbing, Missouri».

Filmu vidū, kas pretendē uz «Zelta globusu» labākās komēdijas vai mūzikla kategorijā, ir stāsts par afroamerikāni, kas tiekas ar savas baltās draudzenes vecākiem, «Get Out», Džeimsa Franko filma «The Disaster Artist» un komēdijdrāma «Lady Bird».

Toms Henkss, Džeimss Franko, Merila Strīpa un Sērša Ronena pretendē uz balvām labāko aktieru un aktrišu kategorijās.

Uz «Zelta globusu» kategorijā «Labākā filma svešvalodā» pretendē Kambodžas «First They Killed My Father», Vācijas un Francijas «In The Fade», Krievijas «Loveless», Čīles «A Fantastic Woman» un Zviedrijas, Vācijas un Francijas «The Square».

Uzvarētāji tiks paziņoti 7. janvārī Beverlihilsā 75. ikgadējā balvu ceremonijā, kuru vadīs amerikāņu komiķis Sets Maiers.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv