Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Sākas gada beigu filmu sezona

atpakaļ ››

Sākas gada beigu filmu sezona

/ Mareks Smilga / 16.12.2017

Ziemeļamerikā iznāk gada lielākā filma ZVAIGŽŅU KARI: PĒDĒJIE DŽEDI.

Uz gada pašām beigām ir pietaupīts projekts, kuram vajadzētu kļūt par gada ienesīgāko filmu globālā mērogā. Runa, protams, ir par ZVAIGŽŅU KARI: PĒDĒJIE DŽEDI. Šī ir jau trešā filma, kopš franšīzes nonākšanas Disneja studjas paspārnē un arī tā solās gūt iespaidīgus panākumus. Pirmajā nedēļas nogalē tiek prognozēti vismaz 200 miljoni.

Otrs jaunums ir animācijas filma FERDINANDS. Pirmajā nedēļas nogalē ienākumi varētu sasniegt 20 miljonus, taču nav šaubu, ka ienākumos dominēs tikai viena filma.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv