Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Ziemeļamerikā iznāk piecas jaunas filmas

atpakaļ ››

Ziemeļamerikā iznāk piecas jaunas filmas

/ Mareks Smilga / 23.12.2017

Ziemeļamerikā iznāk jaunākā Dveina Džonsona filma un arī jaunums no Hjū Džekmens.

Plašākais ekrānu skaits ticis piedzīvojumu komēdijai DŽUMANDŽI: LAIPNI LŪGTI DŽUNGĻOS, kurā atkal satikušies Dveins Džonsons un Kevins Hārts. Filma uz ekrāniem iznāca jau trešdien un ir guvusi samērā labus panākumus. Pilnā nedēļas nogalē ienākumi varētu pietuvoties 30 miljonus.

Otrs jaunums ir mūzikls IZKLAIDES KARALIS ar Hjū Džekmenu galvenajā lomā. Šai filmai pirmajās izrādīšanas dienās klājies krietni vājāk un, visticamāk, ienākumi tikai nedaudz pārsniegs 10 miljonus.

Pārējie jaunumi tiešām iznāca tieši piektdienā un labākais potenciāls no tām ir PIRMKLASĪGĀS 3. Ienākumi nedēļas nogalē varētu sasniegt 30 miljonus.

Pārējie jaunumi ir komēdijas DOWNSIZING un FATHER FIGURES. Tās abas, visticamāk, iekasēs mazāk par 10 miljoniem.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv