Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Līderi turpina pārliecinoši

atpakaļ ››

Līderi turpina pārliecinoši

/ Mareks Smilga / 10.01.2018

Ziemeļamerikā vēl vienu teicamu nedēļas nogali aizvada DŽUMANDŽI: LAIPNI LŪGTI DŽUNGĻOS.

Savā trešajā nedēļas nogalē DŽUMANDŽI: LAIPNI LŪGTI DŽUNGĻOS iekasējusi 37,2 miljonus. Kopējie ienākumi tuvojas 300 miljoniem, bet globālā mērogā jau pārsnieguši 500 miljonus.

Otro vietu ieņem šausmu filma ASTRĀLS: PĒDĒJĀ ATSLĒGA. Iekasēti 29,5 miljoni, kas ir labāks rezultāts par iepriekšējās daļas iespēto.

Trijnieku ar 23,7 miljoniem noslēdz ZVAIGŽŅU KARI: PĒDĒJIE DŽEDI. Globālā mērogā ienākumi jau pārsnieguši 1,2 miljardus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv