Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Džumandži pret jaunajām filmām

atpakaļ ››

Džumandži pret jaunajām filmām

/ Mareks Smilga / 12.01.2018

Ziemeļamerikā iznāk virkne ar jaunumiem, bet jaunu līderi tas nesola.

Plašākais ekrānu skaits ticis ģimenes filmai LĀCĒNA PADINGTONA PIEDZĪVOJUMI 2. Ienākumiem vajadzētu pārsniegt 15 miljonus, kas, visticamāk, nebūs labākais rezultāts starp debitantiem.

Labs potenciāls ir Stīvena Spīlberga režisētajai filmai SLEPENIE DOKUMENTI, kurā galvenajās lomās redzami Toms Henks un Merila Strīpa. Šeit ienākumi varētu sasniegt 20 miljonus un tas dotu augstu vietu topā.

Asa sižta filmas nevar aizmirst Lians Nīsons, kurš būs redzams filmā CILVĒKS VILCIENĀ. Ienākumi pirmajā nedēļas nogalē varētu sasniegt 10 miljonus.

Pēdējais jaunums ir drāma PRAUD MARY un tās ienākumi varētu sasniegt 10 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv