Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Labirinta skrējējs pret Džumandži

atpakaļ ››

Labirinta skrējējs pret Džumandži

/ Mareks Smilga / 27.01.2018

Ziemeļamerikā iznāk divas jaunas filmas un tā vien šķiet, ka notiks arī esošā līdera atkāpšanās no pirmās vietas.

Plašs ekrānu skaits ticis filmai LABIRINTA SKRĒJĒJS: PRETNĀVES ZĀLES. Pirmās divas filmas globālā mērogā guva ļoti solīdus panākumus, bet trešā daļa ienākumu ziņā, visticamāk, nedaudz piebremzēs tempus ienākumu ziņā. Pirmajai nedēļas nogalei prognozējam nedaudz virs 20 miljoniem.

Otrs jaunums ir vesterns NAIDNIEKI, kurā galvenajā lomā redzams Kristians Beils. Vesterna žanrs mūsdienās reti izceļas ar izciliem panākumiem, bet retajās reizēs tos parasti nodrošina filmu režisori (Kventins Tarantino). Pirmajai nedēļas nogalei prognozējam zem 10 miljoniem.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv