Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Režisoru ģildes galveno balvu saņem «Ūdens forma»

atpakaļ ››
Režisoru ģildes galveno balvu saņem «Ūdens forma»
publicitātes foto

Režisoru ģildes galveno balvu saņem «Ūdens forma»

/ kinokino.lv/LETA / 08.02.2018

13. «Oskara» balvām nominētais režisors Giljermo del Toro par filmu «The Shape of Water» («Ūdens forma») sestdien saņēmis ASV Režisoru ģildes galveno balvu. Pirms divām nedēļām filma jau saņēma arī Producentu ģildes balvu. Del Toro šogad jau ieguvis arī «Zelta globusu» kā labākais režisors.

Uz Režisoru ģildes galveno godalgu pretendēja arī Grēta Gerviga par filmu «Lady Bird» («Lady Bird: Laiks lidot»), Kristofers Nolans par «Dunkirk» («Dankerka»), Mārtins Makdonafs par «Three Billboards Outside Ebbing, Missouri» («Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā») un Džordans Pīls par komēdijtrilleri «Get Out» («Prom»).

Režisoru ģildes balvu par labāko debiju režijā saņēmis Džordans Pīls.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv