Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Keisijs Afleks atsakās pasniegt 'Oskara' balvu

atpakaļ ››
Keisijs Afleks atsakās pasniegt 'Oskara' balvu
e1ef723ac27c8c5b7861e3759da5bedc.jpg

Keisijs Afleks atsakās pasniegt 'Oskara' balvu

/ kinokino.lv/LETA / 05.02.2018

Amerikāņu aktieris Keisijs Afleks, kurš 2010. gadā saskāries ar pārmetumiem par seksuālu uzmākšanos, nolēmis nepasniegt "Oskaru" labākās aktrises kategorijā šā gada ceremonijā, ceturtdien apstiprināja viņa reklāmaģente.

Aktierim atbilstoši ASV Kinoakadēmijas tradīcijai vajadzēja pasniegt balvu labākajai aktrisei, jo viņš pērn ieguva balvu kategorijā "Labākais aktieris" par lomu filmā "Manchester by the Sea".

"Es varu apstiprināt, ka viņš šogad "Oskarus" neapmeklēs," pavēstīja aktiera reklāmaģente Mara Buksbauma. Afleka lēmumu jau apsveikusi Kinoakadēmija.

"Mēs novērtējam lēmumu koncentrēties uz šovu un šogad paveikto dižo darbu," paziņoja Kinoakadēmijas pārstāvis.

Afleka ierašanās ceremonijā būtu problemātiska, ņemot vērā pēc ietekmīgā Holivudas producenta Hārvija Vainstaina vainošanas seksuālā varmācībā aizsākušās kustības "#MeToo" centienus vērst uzmanību uz šāda veida nodarījumiem.

Divas sievietes, kuras ar Afleku kopā strādāja filmas "I'm Still Here" uzņemšanā, 2010. gadā iesniedza tiesā prasību pret aktieri.

Afleks, kurš ir noliedzis izteiktās apsūdzības, esot ārpus tiesas panācis izlīgumu par nekonkretizētu summu, vēstīja žurnāls "People Magazine".

ASV Kinoakadēmijas 90. ikgadējā "Oskara" balvu pasniegšanas ceremonija notiks 4. martā Losandželosā, un tā būs pirmā pēc Holivudu satricinājušā seksuālās varmācības skandāla izcelšanās.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv