Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Sagaidāma jauno filmu dominance

atpakaļ ››

Sagaidāma jauno filmu dominance

/ Mareks Smilga / 10.02.2018

Ziemeļamerikā iznāk trīs jaunas filmas un tās potenciāli varētu topā aizņemt pirmās trīs vietas.

Plašs ekrānu skaits ticis BRĪVĪBA PIECDESMIT NOKRĀSAS. Triloģijas noslēdzošā filma jau ierasti iznāk neilgi pirms Valentīna dienas. Domājams, ka kases ieņēmumos atkal būs novērojams kritums, bet ne tik liels kā no pirmās uz otro daļu. Pirmajā nedēļas nogalē ienākumi varētu pietuvoties 40 miljoniem.

Neiztikt arī bez jaunas ģimenes filmas, jo uz ekrāniem iznāk TRUSĪTIS PĒTERĪTIS. Ienākumiem vajadzētu pārsniegt 20 miljonus.

Gana plaša izrādīšana paredzēta arī drāmai THE 15:17 TO PARIS un to režisējis neviens cits kā Klints Īstvuds. Šeit ienākumi varētu pārsniegt 15 miljonus un tas tiešām nodrošinātu jauno filmu dominanci šajā nedēļaa nogalē.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv