Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Iznāk ilgstoši gaidītā Melna pantera

atpakaļ ››

Iznāk ilgstoši gaidītā Melna pantera

/ Mareks Smilga / 17.02.2018

Lai arī Ziemeļamerikā iznāk vairāki jaunumi, taču viens no tiem dominēs tik izteikti, ka šoreiz apskatīsm tikai to.

Viena no gada gaidītākajām šī gada filmām bez šaubām ir MELNĀ PANTERA. Reto reizi uz ekrāniem iznāk liela mēroga supervaroņu filma, kurā visa uzmanība veltīta melnādainam varonim. Bet būtiskākais ir tas, ka līdzšinējās atsauksmes teju viennozīmīgi liecina, ka MARVEL ir izdevies radīt kārtējo šedevru un tai priekš tā nav vajadzīgi pat savi spilgtākie komiksu tēli. Pirmajā nedēļas nogale ienākumi varētu pietuvoties pat 200 miljoniem, kļūstot par vēl vienu spilgtu MARVEL kino ēras pārstāvi.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv