Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Melnā pantera rāda augstāko pilotāžu

atpakaļ ››

Melnā pantera rāda augstāko pilotāžu

/ Mareks Smilga / 20.02.2018

Ziemeļamerikā ar fantastisku rezultātu dominē jaunākā MARVEL filma MELNĀ PANTERA.

Pirmajā nedēļas nogalē MARVEL ar MELNO PANTERU kārtējo reizi apliecinājusi, ka tās iespējām teju nav saskatāmas robežas. Filma iekasējusi 201,8 miljonus, kas ir visu laiku piektais labākais rezultāts un otrs labākais starp MARVEL filmām (zeudē tikai pirmajai kopējai Atriebēju filmai). Globālā mērogā ienākumi jau pārsnieguši 400 miljonus.

Otro vietu ieņem ģimenes filma TRUSĪTIS PĒTERĪTIS. Iekasēti 17,6 miljoni.

Pavisam nedaudz atpaliek BRĪVĪBA PIECDEMIT NOKRĀSAS. Iekasēti 17,3 miljoni, bet globālā mērogā ienākumi pārsnieguši 250 miljonus.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv