Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Disneja studija metīs izaicinājumu pati sev

atpakaļ ››

Disneja studija metīs izaicinājumu pati sev

/ Mareks Smilga / 10.03.2018

Ziemeļamerikā iznāk veseli četri jaunumi, taču droši prognozēt līdera maiņu nevar.

Plašs ekrānu skaits ticis Disneja projektam A WRINKLE IN TIME. Šī ģimenes filma izcēlusies ar samērā neviennozīmīgām atsauksmē, taču arī tam nevajadzētu traucēt aizvadīt pieklājīgu pirmo nedēļas nogali. Prognozējam vismaz 40 miljonus.

Tālāk seko trīs filmas ar teju identiskiem ekrānu skaitiem un paredzams, ka tās visas ienākumos spēcīgi atpaliks no divām līderēm un iekasēs mazāk par 10 miljoniem. Starp tām ir šausmu filma SVEŠINIEKI: NAKTS MEDĪBAS, komēdija GRINGO un trilleris APLAUPĪŠANA VĒTRAS LAIKĀ.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv